Çağdaş Tıbbi Tahlil Laboratuvarı

Çagdas Laboratuvarlari ® ve Görüntüleme Merkezi , yüksek standartlarla yürütülmesini sağlamak üzere kurulmustur. Laboratuvar firması nin laboratuvar hizmetlerinin standart, daha hızlı ve güvenilir olarak saglanmasının yanında, Istanbul Laboratuvarları nın vizyonuna, tüm Türkiye’ye Referans Laboratuvar ve Görüntüleme Merkezi olarak hizmet vermesi de planlanmıştır. Başta Avcılar, Beylikdüzü, Esenyurt, Hadımköy olmak üzere tüm İstanbul ve Marmara Bölgesine hizmet vermekteyiz.

Çağdaş Tıbbi Tahlil Laboratuvarı Avcılar1996 yılında İstanbul Avcılar’da faaliyete girmiş olan, Çağdaş Laboratuar ve Sağlık Hizmetleri San.Tic.Ltd.Şti. olarak,Sağlık sektörüne Uzman Doktor Kadromuz ve Tecrübeli Sağlık Ekibimizle birlikte hizmet vermekteyiz.

Çagdas Laboratuvari ve Görüntüleme, teknik altyapisi sayesinde ülkemizde yoklugu hissedilen, ayaktan ve mobil saglik amaçli laboratuvar hizmetlerini, ticari isletmeler ve aynı zamanda tüm sağlık sektörü ile paylaşmaktadır.

Çagdas Laboratuvarının başarısı, kalitesiyle yarısıyor…

Yurdisinda uluslararasi düzeyde taninan ve akredite edilmis laboratuvarlar ile aramizdaki is ortakligi sayesinde, her türlü tetkik en üst düzeyde, daha da güvenilir ve dogru sekilde yapilabilmektedir.Uluslar arasi kalite kontrol programlariyla,laboratuvarlarimizda sürekli olarak testler güvence altinda tutulmaktadir. Kalibrasyon ve kontrolleri sürekli tekrarlanmaktadir.Mobil Sağlık Tıbbi Tahlil

Mobil Sağlık Aracımız

Mobil Sağlık Tarama ve Gezici Röntgen Aracımız 2010 Model olup İveco Daily 35 C13 markadır. Araç içerisinde hastalarımızın konforunu en üst seviyede tutmak için Bağımsız Soyunma Kabini,Akciğer Röntgen Çekimi,Fim Banyo Ünitesi ve Kan Alma Yeri ayrı ayrı bölümlerden oluşmaktadır.

 

Kalite Politikamız
Hizmet verdiğimiz kuruluşların ve hastalarımızın üst düzeyde memnuniyetini sağlamak,uluslararası standartta hizmet  vermek,üretilen hizmetten daha geniş toplum kesimlerinin yararlanması için eğitimli,güler yüzlü,bilinçli ve katılımcı personelimizle zamanında,güvenilir ve en ekonomik hizmeti sunmak kalite politikamızdır.

Vizyonumuz
Zorunlu yada isteğe dayalı olarak yapılacak sağlık tarama testlerini ve tetkikleri etik değerlere bağlı,hasta haklarına saygılı,bilgilendirmeyi esas alan en doğru,izlenebilir ve tekrarlanabilir yöntemlerle çalışmak,Tıbbi Tahlil Laboratuar ve Mobil Sağlık Hizmet kalitesini yükseltmek asıl hedefimizdir.

Misyonumuz
Test sonuçları üzerinde laboratuvarımızın sorumluluğu, testin klinik laboratuvarcılık standartları ve iyi laboratuvar uygulamaları sınırları içinde,tüm kontroller yapılarak en doğru sonucu elde etmektir.

 


Çağdaş Laboratuvar,Laboratuvar Avcılar,Laboratuvar İstanbul,Laboratuvar Beylikdüzü,Laboratuvar Esenyurt